Periyodik sağlık tarama hizmeti

Periyodik sağlık tarama hizmeti

Periyodik sağlık tarama hizmeti, iş yerlerinde, çalışanların sağlık muayenelerinin yapılmasını kapsayan yasal bir yükümlülüktür.

Periyodik sağlık tarama hizmeti

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı yönetmelikleri gereği, iş yerlerinde, çalışanların sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir yükümlülüktür. Çalışanların sağlık muayenelerinin kayıtları işe giriş ile birlikte periyodik olarak yenilenmesi ve işin türüne göre belli süreler boyunca saklanması yasal bir zorunluluktur.

İşçiler, sağlık testlerini periyodik olarak yaptırmalıdır. Bu durum işçilerin iş yerinden izin alarak çalışma ortamından uzak kalmalarına neden olur. Sağlık testlerine harcanan zaman sebebiyle operasyon faaliyetleri aksayabilir.

Mobil sağlık hizmetleri, iş sağlığı hizmetlerini iş yerine getirir. Bu sayede iş gücünüzü güvenli ve sağlıklı tutarken iş akışınızı da aksatmazsınız.

Mobil sağlık hizmetleri, çalışma ortamının işçilerin sağlığını nasıl etkilediğini ve maruz kaldıkları riskleri tespit eder. Böylece işçilerinizin sağlığını korur, verimliliklerini arttırırsınız!

 

Mobil Sağlık Hizmetleri Firmaları

Mobil sağlık hizmetleri firmaları arıyorsanız, iş sağlığı ve güvenliği sektöründe zengin bir geçmişe sahip olan firmamız son teknoloji ekipmanları ve nitelikli sağlık personelleri ile size en iyi mobil sağlık hizmetlerini sağlar.

 

Periyodik sağlık tarama hizmeti
Periyodik sağlık tarama hizmeti

 

Mobil sağlık hizmetleri, hem işveren hem de çalışan için masrafları kısıtlar!

Üretim faktörleri arasında en önemli etken emek yani insandır. İş sağlığı ve güvenliğinde de işçilerin sağlık durumu tüm iş güvenliği uygulamalarından daha önemlidir.

* çözüm ortaklarımız tarafından verilmektedir.

Sağlık Tarama Hizmeti Talep Edin!

    Tehlike Sınıfınız

    administrator

      İlgili Yayınlar

      Bir cevap yazın